Багато цікавого про ШАФИ-КУПЕ

Багато цікавого про ШАФИ-КУПЕ


 • шафа02

  шафа02

 • шафа03

  шафа03

 • шафа04

  шафа04

 • шафа05

  шафа05

 • шафа06

  шафа06

Шафи-купе заслужено стали невід’ємною частиною інтер’єру завдяки своїй ергономічності та різноманітності виконання. На сьогоднішній день шафи-купе можуть суміщати в собі різноманітні конструкції, включаючи відкриті полички, вбудовані письмові столики чи, навіть, ліжка. Це дає можливість зекономити багато місця, що є дуже важливим для власників невеличких квартир. Шафа-купе може бути розташованою де завгодно: чи то спальня, вітальня, дитяча, чи то просто коридор, адже за своєю функціональністю вона підходить для будь-якої кімнати.

У наш час по всьому світу ходить велика кількість версій про те, хто ж все таки насправді створив всесвітньо відомі шафи купе. Якщо слідувати історії, то першовідкривачами таких меблів є Японці, так як ми всі знаємо, що в Японії здавна використовуються різні ширми і фіранки, які при необхідності зсуваються убік. Саме цей принцип був закладений в шафах, які зараз користуються величезною популярністю. Але на думку деяких дослідників, шафа-купе придумали не японці, а великий полководець Наполеон Бонапарт, якого дуже сильно дратував безлад, що був у казармах офіцерів. Наполеон віддав наказ, який змушував всіх офіцерів вішати одяг за ширму. Таким чином, за короткий термін Наполеону Бонапарту вдалося навести ідеальний порядок в казармах ну і, звичайно, дати ідею на винахід шаф-купе.

Широкого вжитку шафи-купе набули в 19 столітті. завдяки американцям. Їх метою було створення шаф, які б займали мінімум місця і приносили максимум користі. Спочатку були прості шафи, двері яких відкривалися назовні і тим самим приносили багато незручностей. Для вирішення даної дилеми Американці додумалися до того, щоб двері у шафи були, як ширми, закривалася дуже просто і не займали багато місця. У них це вийшло і тепер ми можемо користуватися такими зручними і незамінними в наш час шафами купе.

 

Коментарі відсутні.

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: