Дерев’яна вагонка в інтер’єрі

Дерев’яна вагонка в інтер’єрі


  • вагонка в інтер'єрі

    вагонка в інтер'єрі

  • вагонка в інтер'єрі

    вагонка в інтер'єрі

Дерев’яна вагонка не новий матеріал для облаштування інтер’єру та екстер’єру приміщень. Дерев’яним поверхням властиве цікаве оригінальне поєднання класики і модерну. Це поєднання створює живий малюнок, на який не втомлюєшся дивитися. Малюнок структури дерева розсіює увагу і ваше око відпочиває, разом з тим постійно повторювані прямі лінії задовольняють почуття правильності геометрії.

В чому переваги вагонки?

В першу чергу – вагонка дозволяє уникнути появи відбитків пальців на стінах. Це, в свою чергу, збереження коштів на переклеювання шпалер чи перефарбовування стін.

По-друге, вагонка – це реальна економія коштів. Використовуючи вагонку ви можете скоротити витрати на фінішну обробку стін. Якщо підсумувати вартість робіт по шпаклюванню і фарбуванню стін, а також вартість розхідних матеріалів, то вагонка разом з роботою обійдеться вам удвічі дешевше, навіть при покритті її лаком чи фарбою.

По-третє, довговічність. Останнє що доведеться міняти при ремонті – це вагонку. За статистикою косметичний ремонт робиться кожні 5-9 років. Вагонка не вимагає ні демонтажу, ні шліфування, а тільки періодичного покриття.

Вагонка – це також дуже хороший, відносно недорогий і естетично дуже цікавий варіант додаткового утеплення житла, що набуває особливої актуальності у зв’язку зі значним подорожчанням опалення приміщень. Для підсилення теплоізоляційного ефекту простір між вагонкою і поверхнею її накладання можна заповнити утеплювачем.

Дуже цікавим рішенням в інтер’єрі є обшивка вагонкою мансардних приміщень. Покрита білою прозорою фарбою широка дерев’яна вагонка зачаровує, збільшує простір приміщення, створює стан теплоти, затишку і радості.

Дизайнери Studio29 часто використовують у проектах інтер’єрів широку дерев’яну вагонку. Наші менеджери працюють безпосередньо з виробниками деревоматеріалів і зможуть запропонувати вагонку необхідної конфігурації за найнижчими цінами. Детальніше наша пропозиція по широкій дерев’яній вагонці тут.

Коментарі відсутні.

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: