Домашній офіс

Домашній офіс


На сьогоднішній день віддалений заробіток став актуальним для багатьох. Щоб робота дома була продуктивна і приносила результати необхідна відповідна обстановка. В даному випадку стає задача поєднання затишного особистого простору і робочої зони.

У такій кімнаті господар не тільки працює, а відпочиває, приймає гостей, проводить наради з партнерами або колегами. Комп’ютерний стіл та ергономічне комп’ютерне крісло активно «перекочували» з офісів в домашні кабінети. Так само, як і робоче місце співробітника компанії, домашній кабінет повинен сприяти плідній роботі. Але, разом з тим, сучасні столи для офісу не завжди вписуються в домашній інтер’єр. Тому для облаштування робочої кімнати будинку підійде, наприклад, класичний стіл з дубовою стільницею, що залишився у спадок від бабусі. Сьогодні вибір шаф для офісу, стільців і диванів настільки широкий, що можна знайти дешеві варіанти у будь-якому стилі.

Одна з серйозних проблем домашнього робочого кабінету – брак місця. Зазвичай при віддаленій роботі у фахівця скупчується не менш матеріалів, паперів, зразків, записів на дисках, документації, ніж в офісного працівника. У малогабаритній квартирі шафи для офісу можуть замінити стелажі від підлоги до стелі, які займають цілу стіну. У цьому випадку гарантовано залишиться вільний простір для установки зручного дивана для відвідувачів, журнального столика або крісла.

Цікаві рішення для облаштування домашнього офісу Ви зможете знайти у нашій Крамниці.

 • домофіс5

  домофіс5

 • домофіс7

  домофіс7

 • домофіс3

  домофіс3

 • домофіс4

  домофіс4

 

Коментарі відсутні.

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: