Кінотеатр удома

Кінотеатр удома


 • домашній кінотеатр

  домашній кінотеатр

 • домашній кінотеатр

  домашній кінотеатр

 • домашній кінотеатр

  домашній кінотеатр

 • домашній кінотеатр

  домашній кінотеатр

 • домашній кінотеатр

  домашній кінотеатр

Невже є хтось хто не любить кіно? Це ж чудово – насолоджуватись улюбленими стрічками у власному домашньому кінозалі, чи не так? Пропонуємо вашій увазі декілька порад для облаштування такої кімнати у вашій оселі.

Дизайн домашнього кінотеатру необхідно почати з професійного планування приміщення, в якому потрібно встановити великий екран, спеціально підібрану акустичну систему та проектор із високою оптичною роздільною здатністю. Це все необхідно для того, щоб створити відчуття занурення у світ, який вирує на екрані.

Задля досягнення найкращої якості звуку та зображення, домашній кінотеатр потрібно розмістити в окремій кімнаті. Таке приміщення повинне бути прямокутної витягнутої форми з мінімальною кількістю вікон. Обов’язковими є щільні штори чи жалюзі на вікнах.

Розмір кімнати під домашній кінотеатр залежить від розміру техніки, яку ви бажаєте там розмістити. Для великого екрану та проектора підійде тільки велика та висока кімната, а от якщо такої можливості немає, то цілком підійде і плазмова панель для, відповідно, меншої кімнати.

Використання певного текстилю в інтер’єрі кінотеатру необхідне не тільки для декору, але й для знешкодження акустичних перешкод. Штори, оббивка, драпірування чудово підходять для домашніх кінотеатрів. Також непогано було би використати для смаковитого дизайну великі постери із кадрами улюблених кінофільмів.

У домашніх кінотеатрах можна використовувати різноманітні за формою м’які крісла та дивани, на яких лежати та відпочивати одне задоволення.  Прекрасно доповнять інтер’єр домашнього кінотеатру й цікаві та зручні подушки.

Освітлення ж у домашньому кінотеатрі необхідно зробити багаторівневим. Напрямок та яскравість повинні бути регульованими. Оптимальним варіантом буде використання джерел світла, розташованих на різних рівнях і в різних зонах приміщення. Це й оригінально, й правильно. Для цього найкраще використовувати точкові світильники, які випромінюють рівномірно розсіяне світло.

При створенні інтер’єру в сучасному стилі апаратура домашнього кінотеатру чудово впишеться у загальну концепцію, особливо якщо це такі стилі як: мінімалізм або хай-тек. Для того, щоб вписати обладнання у класичний стиль необхідно використати спеціальні ніші для проектора, колонок й іншої апаратури. Плазмову панель можна розташувати в корпусних меблях і закрити дверцятами. Такі дизайнерські рішення та хитрості необхідні, щоб дизайн домашнього кінотеатру вписався в загальну концепцію інтер’єру всього приміщення.

Щиро сподіваємося, що наші поради стануть вам у нагоді при створенні вашої власної кімнати-кінозалу!

Коментарі відсутні.

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: