Цікаві рішення для кухні

Цікаві рішення для кухні


Сучасна кухня – це не тільки цікавий дизайн і зовнішній вигляд найоригінальніших фасадів. Кухня в першу чергу повинна бути зручна і дозволяти використовувати весь наявний простір максимально ефективно. Для цього і розробляються все нові і нові кухонні пристрої. Про деякі з них хочемо поділитись з Вами у цьому короткому огляді.

 

Кутові рішення

Le mans

Кутове рішення Kessebohmer Lemans

Дані кутові елементи – це ідеальне рішення для кутової кухні. Цей розумний механізм забезпечує максимальний доступ і бачення всього вмістимого, забезпечуючи відчуття комфорту на кухні. Кожна поличка даного механізму повністю виїжджає з тумби окремо одна від одної, забезпечуючи тим самим повний доступ до каструль, сковорідок та іншого кухонного приладдя. Продуманий до всіх деталей німецькими інженерами механізм легко витримує навантаження 25 кг на кожній з полиць.

 

 

 

 Висувний стіл

Висувний стіл Topflex

Висувний стіл Kessebohmer Topflex

Витягнутий стіл складається з двох поверхонь. Він дуже зручний у використанні, максимально швидко складається і розкладається. Телескопічний столик ховається за фасадом і висувається при потребі. Таке рішення актуальне на невеликих кухнях для економії простору. Виготовлений за німецькими технологіями столик достатньо міцний. Витримує навантаження до 30 кг.

 

Високі шафи

Високі шафи Kessebohmer tandem

Високі шафи Kessebohmer tandem

Високі шафи і колонки – одна з тенденцій сучасної кухні, яка набуває все більшої популярності серед покупців. Адже їх перевага очевидна – одним рухом руки легко і просто висувається весь вміст шафи.

При цьому гарантується повний огляд продуктів і посуду. Дане рішення зазвичай зустрічається у вигляді окремо розташованих колонок або в блоці з високих шаф і кухонної техніки. Найяскравіший приклад тому – комбінування холодильника разом з шафою для сухих продуктів.

 

 

 

 

 

Дивіться також цікаве відео по сучасних рішеннях для кухні:

 

 

 

 

 

Коментарі відсутні.

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: