“Магнітні” меблі від Design You Edit

“Магнітні” меблі від Design You Edit


  • 01_10_13_02

    01_10_13_02

  • 01_10_13_04

    01_10_13_04

  • 01_10_13_01

    01_10_13_01

«Design You Edit» – відома італійська дизайнерська компанія, утворена з об’єднання знаменитих фірм дизайну інтер’єрів:«Venezia Home design»і менш відомої, проте не менш талановитої «Ronda».

Компанія відома своїми меблями й аксесуарами, які можна легко модифікувати (видозмінювати)та підлаштовувати під себе.  У їхніх каталогах ви можете знайти все: від крісел і столиків до шаф і вішалок. Всі елементи інтер’єру створюються надійними і креативними, при цьому для їх виготовлення використовують найсучасніші технології,найбезпечніші матеріали, їм притаманна традиційно хороша італійська якість. Одна з головних їх якостей – практичність. Адже, при бажанні,ви можете переробити магнітні полички на міні-бібліотеку або ж стілецьу лавочку. І всі ці зміни не потребують особливих зусиль.

Цікавим варіантом набору магнітних меблів для коридору є «Magnete 2». Цей набір – справжня революція! Ви з легкістю зможете переміщувати чи трансформувати на свій смак його елементи в будь–який момент. Кріпленням служать потужні магніти. Саме це дозволяє так легко їх модифікувати, адже не потрібно гратися з молотками, цвяхами і т.д. Важливо й те, що ці магніти не створюють шкідливого електроніки електромагнітного поля, тому ви можете не перейматися за свої кредитки й електронні пристрої.

Всі меблі «Design You Edit»чудово вписуються у стиль «хай-тек».  А ще чудово підходять під основну філософію цього стилю – максимальна функціональність.

 

Дивіться також:

Коментарі відсутні.

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: