Підбір комп’ютерного столу

Підбір комп’ютерного столу


 • milk-wireless-desk

  milk-wireless-desk

 • osp-designs-x-text-l-shaped-computer-desk_XT25L

  osp-designs-x-text-l-shaped-computer-desk_XT25L

 • signalement-open-drawer

  signalement-open-drawer

 • New From Urbancase, The Ledge

  New From Urbancase, The Ledge

 • stol_komp_nika_artemida

  stol_komp_nika_artemida

 • yellow-minimalist-desk

  yellow-minimalist-desk

Сучасне життя важко уявити без комп’ютера, який є майже у кожній оселі. А щоб працювалось на ньому зручніше, потрібно підібрати зручний комп’ютерний стіл. Тому дизайнери зуміли й таку практичну річ зробити справжнім витвором мистецтва, який прикрашає інтер’єр.

Є найрізноманітніші варіації цього виду меблів: від столу, який приєднується до комп’ютера і працює як велика клавіатура, до столу у вигляді токарського верстата; від столу, на якому можна розмістити тільки один ноутбук, до столу для п’яти моніторів. Виготовляють ці столи з дерева, пластику, заліза та навіть срібла.

Підбираючи стіл для себе спершу потрібно визначитись із кількома пунктами: колір, дизайн, матеріал, розмір.

Комп’ютерні столи найкраще замовляти за індивідуальним проектом. В Україні є багато фірм, які надають можливість покупцю самому спроектувати стіл.

Далі треба визначитися для чого він вам. Якщо у вас багато периферії, документів, то вам необхідний великий робочий стіл із шухлядками та тумбами. Для любителів комп’ютерних ігор підійде середній за розмірами стіл, де зручно лежатиме клавіатура та маніпулятори. А для власників ноутбуків зручним буде невеликий акуратний столик.

Останній крок при виборі: визначте місце, де буде розміщуватися стіл. Наприклад, можна використати кут кімнати, якщо там, звісно, вільно та перетворити його на улюблений робочий куточок.

Головне, завбачте, щоб стіл не навантажував інтер’єр і акуратно вписувався в нього.

Коментарі відсутні.

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: