Стиль поп-арт в дизайні інтер’єрів

Стиль поп-арт в дизайні інтер’єрів


 • стиль поп-арт

  стиль поп-арт

 • стиль поп-арт

  стиль поп-арт

 • стиль поп-арт

  стиль поп-арт

 • стиль поп-арт

  стиль поп-арт

 • стиль поп-арт

  стиль поп-арт

 • pop-art-and-shelving-8

  pop-art-and-shelving-8

 • color-accent-bathroom-18

  color-accent-bathroom-18

Сьогодні, мабуть, багато хто чув про таке явище як «поп-арт». Цей напрям виник ще у 50-тих роках попереднього століття у образотворчому мистецтві, але й досі є дуже популярним серед художників і митців. Головною особливістю поп-арту є використання образів повсякденних продуктів вжитку, та показ їх у незвичній абстрактній формі. Наприклад, це може бути картина, на якій зображена банка гороху та розмальована всіма кольорами веселки.

Цей цікавий напрям можна використати й у створенні інтер’єру. Звісно, в тому випадку, якщо вам подобається виділятись і бути оригінальним. Унікальність такого дизайнерського напряму полягає у поєднанні пишності та багатства окремих деталей (столів, стільців) та стилю модерн, якому притаманні суворість і стриманість.

Основою вдалої реалізації дизайну інтер’єру помешкання у стилі поп-арт є увага до деталей. Наприклад, лампа жовтого кольору, диван із британським прапором, бюст відомого письменника (бажано якогось яскравого кольору) в коридорі, картини на стінах у відповідному до дизайну жанрі, різнокольорові меблі, шафи заповнені книгами авангардистів. А ще потрібно багато світла.

Гарна ідея для інтер’єру в стилі поп-арт – контрастне поєднання кольорів стін, наприклад, 3 стіни сліпучо білі, а четверта – вуглисто-чорна. Цікаво можна вирішити й питання килимів. Так як для цього стилю притаманні виклик та провокація, то можна використовувати хутра тварин.

В принципі, такий стиль в дизайні інтер’єрів не для кожного. Він більше підійде людям творчим: художникам, співакам, любителям мистецтва та тим, які хочуть виділятися. Гості, які завітають до вас точно будуть у захопленні.

Коментарі відсутні.

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: