Поради по облаштуванню ванної кімнати

Поради по облаштуванню ванної кімнати


  • Дизайн ванної кімнати

    Дизайн ванної кімнати

  • Дизайн ванної кімнати

    Дизайн ванної кімнати

  • Дизайн ванної кімнати

    Дизайн ванної кімнати

Ванна кімната – найважливіше місце у будинку. Позмагатись із нею може хіба що кухня. Ванна потребує виняткового затишку, комфорту та функціональності. Із розвитком інженерної думки приміщення ванної кімнати почало виконувати не тільки свої основні практичні цілі, які полягають у підтриманні гігієни, а й – обладнуватися різною технікою для релаксації: гідромасажною ванною, гідро боксом, душовою панеллю. Ці пристрої підтримують здоров’я та чудово бадьорять. Не останню роль у створенні комфорту та атмосфери відіграє зовнішній вигляд ванни, її інтер’єр. Він створюється не тільки за допомогою плитки, а й завдяки меблям та ванним аксесуарам.

Плитка та аксесуари це, звісно, справа смаку, а ось меблі повинні також мати, окрім краси, чудові технічні характеристики. Є декілька моментів, які слід враховувати при підборі меблів для ванної:

1) Розміри. Меблі не повинні бути масивними та великими. Потрібно залишати простір між ними. А якщо у вас підлога з підігрівом, вам підійдуть тільки підвісні меблі або меблі на ніжках.

2) Матеріал. Найдешевший та найбільш непрактичний матеріал – ДСП. Він невисокої вологостійкості, не піддається моделюванню, має одноманітні фасони. Якщо ж ви все-таки хочете ДСП, то підбирайте іноземних виробників, вони використовують вологостійке покриття. Наступний клас за якістю – МДФ. Висока стійкість, варіативність та надійність. Дає чудові можливості для втілення дизайнерської думки. І останній клас – дерево. Воно прослужить вам довгі роки. Щоправда, ціна кусюча. Варіантом також є меблі з ДСП, але із дерев’яними фасадами або з облицюванням із дерев’яного шпону.

3) Практичність. Меблі із вбудованими дзеркалами, умивальниками чи корзинами для білизни. Зараз ви можете підібрати безліч варіантів, кожен із своєю особливістю та ціною.

А на що слід зважати підбираючи, власне, ванну?

На ринку є тисячі пропозицій. Всі різняться за ціною, матеріалом, формою, кольором, виробником та розмірами. Ми рекомендуємо підбирати ванну із неслизьким покриттям на дні, що досягається шляхом додавання кварцового порошку або каучуку. При виборі ванни, огляньте всю поверхню, щоб не пропустити якісь тріщинки чи зазубрення. При виборі кольору користуйтеся правилом: «ванна-умивальник-унітаз одного відтінку». При підборі розміру у вас не повинні виникнути проблеми, адже варіантів безліч.

А зараз детальніше про два основні матеріали для ванн. При виборі чугунної ванни звертайте увагу на виробника. Деякі виробники виготовляють тонші стінки корпусу ванни. При цьому, при меншій вазі ванна зберігає свою міцність і має більш гладкі та міцні шари емалі. При виборі ж сталевої ванни зверніть увагу на її вагу. Вони легші від  чугунних у 4-5 раз. Для них використовують якісніші емалі. Головним недоліком є те, що навіть при правильному встановленні вона може не міцно стояти через малу вагу. Але цей недолік можна виправити, виклавши під дном ванни стовпчики із цегли або пінобетону. Також недоліком є звук, який створюється при наповненні ванни. Вода б’ється об сталь і утворюється неприємний звук. Через цей недолік сталеві ванни досить часто ігнорують.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам при оновленні ванної кімнати!

Коментарі відсутні.

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: