Баланс та порядок в дизайні інтер’єрів

Баланс та порядок в дизайні інтер’єрів


  • правила дизайну інтер'єрів

    правила дизайну інтер'єрів

На цьому уроці ми вивчимо декілька основних універсальних принципів дизайну. Дотримуючись їх ви збережете багато часу, нервів та грошей.
І так, ви змінили колір, покриття, тон інтер’єру. Ви додали нові деталі, усунули старі недоліки. Пора вертати меблі та техніку на старі місця. Ні, це було би помилкою. Ви поміняли все у своєму домі, то ж чому б не поміняти розміщення?

Читайте також: Візерунки та текстури в дизайні інтер’єрів 

Розміщуємо меблі.
Справжній дизайнер інтер’єру просто не витримає і двох хвилин у кімнаті з погано розставленими меблями. У першу чергу, при проектуванні інтер’єру він визначає де повинні знаходитися меблі. Це справжнє мистецтво – правильно все порозставляти. Ви можете надати скромній та затишній кімнаті стилю та відчуття моди, просто правильно порозсувавши меблі. Більшість людей при омеблюванні орієнтується на свій імпульс та на свої уподобання. Розстановка меблів повинна орієнтуватися на основні статичні центри кімнат – двері, вікна, каміни і т. д. Не забувайте про симетрію! Це одне з найважливіших правил при розстановці меблів – симетричність меблів, прямі лінії та геометрична довершеність. Також можете покластися на фен-шуй, древнє вчення про довголіття, настрій у домі, затишок та щастя.

Читайте також: Візерунки та текстури в дизайні інтер’єрів 

Правильно розкладати речі по кімнаті – це також, в своєму роді, мистецтво. Правильно розставлені та зі смаком підібрані рамки, бюсти, вазони й аксесуари надають вишуканості та стилю. При організації обстановки старайтесь не перевантажити її деталями. Великі речі добре виглядають у великих кімнатах, маленькі, відповідно, у маленьких. Якщо ви хочете розмістити декілька схожих речей, наприклад, набір вазочок або колекцію моделей авто, розміщайте по 3, 5 або 7. Також потрібно знати таке елементарне поняття як «порядок». Одяг до одягу, іграшки до іграшок, книги до книг. І все на своїх поличках та шафках. Створіть координацію між речами, вони повинні взаємодіяти. Виберіть свої повсякденні речі та речі, які вам подобаються і які ви б хотіли мати завжди на виду. Слід зазначити, що при організації обстановки у спальні, кімнаті в якій ви постійно знаходитеся, вам потрібно знайти місце, на якому постійно фокусується погляд. Розмістіть там найприємніші та найцікавіші вам речі.
Багато хто, намагаючись створити «правильний» інтер’єр в дусі мінімалізму з «правильним» столиком там, та з «правильною» вазою тут, допускається великої помилки – викидає всі свої старі речі. Речі приходять до нас із досвідом та окремими визначними подіями. Ці речі – частина нашого життя. І це гідне поваги. Саме тому ці речі не повинні стати сміттям та брухтом.

Читайте також: Візерунки та текстури в дизайні інтер’єрів 

Телевізор у інтер’єрі.
Зараз біля телевізора люди проводять більшість свого вільного часу. Тому він устиг стати елементом інтер’єру. Інколи телевізор може чудово його доповнювати, інколи – тільки зіпсувати. Проте, правильно його розмістити не є дуже великою проблемою. Головне ніколи не розміщуйте його у куті кімнати та не робіть основною точкою кімнати. Звісно, слід зважати на розміри та пропорції вашої кімнати.
Щиро сподіваємося, що наші поради стануть вам у нагоді!

Більше про баланс та порядок Ви зможете дізнатись переглянувши дане відео: 

 

Коментарі відсутні.

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: