Правильний підбір меблів

Правильний підбір меблів


  • дизайн інтер'єрів Львів

    дизайн інтер'єрів Львів

  • дизайн інтер'єрів Львів

    дизайн інтер'єрів Львів

  • дизайн інтер'єрів Львів

    дизайн інтер'єрів Львів

Вибрати меблі, особливо для нового житла, дуже непросто. Звісно, зараз Ви можете знайти меблі на будь-який смак та для будь-якого достатку. Проте, слід зважати на розміри квартири, на стиль інтер’єру, який ви підібрали, на колір стін або шпалер. Дамо вам кілька порад щодо вибору меблів.

По-перше, ще перед покупкою вирішіть що і де буде лежати. Розподіліть все акуратно та практично. Це все допоможе підтримувати порядок, а отже і красу вашого помешкання.

По-друге, зверніть увагу на матеріали. Здоров’я напряму залежить від екологічності меблів. На них може бути нанесений неякісний лак або фарба, і при потраплянні прямого сонячного світла на нього можуть виділятись шкідливі випари. Якщо ви купували меблі на замовлення, але при установці їх у вашому помешканні вам не подобається їхній запах, краще відразу повідомити фірму-поставника.

По-третє, якщо ви сумніваєтесь у власному смаку та не можете правильно підібрати або розмістити меблі, зверніться до дизайнерів інтер’єрів. Повірте, вам це окупиться, адже досвідчений дизайнер підбере меблі, які не треба буде міняти через 2-3 роки, і розмістить їх максимально зручно та комфортно.

Якщо ж ви все-таки вирішили самі придбати меблі, то перш за все остерігайтеся низьких цін! Як це дивно б не звучало. Адже, саме стосовно меблів, низька ціна – сумнівна якість. Також на ринку ви можете натрапити на фірми-одноденки, які обіцяють низьку ціну та високу якість, безкоштовну доставку та інші бонуси, візьмуть із вас передоплату та зникнуть. Таке на українському ринку не рідкість. Зверніться до відомих та перевірених фірм, які вже достатній час користуються попитом у споживачів. І пам’ятайте, краще заплатити більшу ціну за якісні меблі, ніж міняти «економні» через  1-2 роки.

Тепер пройдемося по стилях. Нижче наведені напрями зараз є найпопулярнішими та найпоширенішими.

–          Класика, застосовується не одне десятиріччя, не втрачає популярності через свою універсальність та надійність. Масивні та темні меблі, високі шафи – це стиль класичний, який підходить для більшості габаритів.

–          Модерн, зручний та практичний, відсутність гострих кутів та яскравості. Щось середнє між хай-теком та класикою.

–          Стиль хай-тек використовує велику кількість скла та металу, також його неможливо уявити без використання сучасної техніки.

–          Стиль кантрі, знову ж таки дуже схожий на класику, сприймає все натуральне та природнє, багато оздоблень.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть у виборі меблів для Вашого інтер’єру.

Коментарі відсутні.

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: